bahis siteleri

NHL.cz na Facebooku

Perry končí s okamžitou platností. Důvod Chicago nesdělilo

28. listopadu 2023, 21:56

David Zlomek

Podivná situace kolem Coreyho Perryho našla své vyústění. Chicago zkušeného útočníka umístilo na waiver listinu. Znamená to jediné, a sice ukončení jeho smlouvy.

 "Po interním vyšetřování Chicago Blackhawks zjistilo, že Corey Perry se dopustil nepřijatelného chování, které je v rozporu s podmínkami jeho standardní hráčské smlouvy i interními pravidly Blackhawks, jejichž cílem je podporovat profesionální a bezpečné pracovní prostředí," uvedl klub v prohlášení.

"Z tohoto důvodu byl Corey Perry bezpodmínečně vyřazen. V případě, že projde waivers, máme v úmyslu ukončit jeho smlouvu s okamžitou platností," dodal klub.

Osmatřicetiletý Perry podepsal s týmem 30. června roční smlouvu na 4 miliony dolarů.

Po čtyřech gólech a devíti bodech v 16 zápasech Perry minulou středu v Columbusu za záhadných okolností nehrál.

V sobotu generální manažer Kyle Davidson uvedl, že útočník bude mimo tým v dohledné době, zatímco agent Pat Morris vydal prohlášení, v němž uvedl, že Perry šel mimo tým kvůli osobním záležitostem, zároveň požádal o soukromí. 

V zámoří se začalo hojně spekulovat o důvodech. Tím hlavním, který plnil stránky bulvárních médií, měl být poměr s matkou Connora Bedarda. Žádný z novinářů, kteří se pohybují blízko týmu, však tuto zprávu nepodpořil ani nepotvrdil.  

Dokud tak jedna ze stran nepromluví konkrétněji, musí se fanoušci spokojit s odůvodněním, které vydalo Chicago ve svém prohlášení.  

Share on Google+

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.