NHL.cz na Facebooku

Všeobecné obchodní podmínky a pravidla

(dále jen „VOP“)

 

1 Obecná ustanovení

 

Web NHL.cz je provozován společností BPA sport marketing a.s., se sídlem Harfa Office Park, Českomoravská 2420/15, 190 93 Praha 9, IČO: 04597605 (dále jen jako „BPA“), která je vlastníkem a provozovatelem webových stránek Hokejka.cz, Hokejkatv.cz, Hokejkaticket.cz spadajících pod Hokej.cz, NHL.cz a Facebookového profilu „Hokejka.cz, Hokej.cz, NHL.cz, dále výhradním marketingovým partnerem českého hokeje (extraligy ledního hokeje, 1. ligy ledního hokeje, národního týmu, v rámci daných projektů také v oblasti mládežnického hokeje na základě spolupráce s ČSLH).

 

2 Podmínky užití webových stránek

 

2.1 Jakékoliv užití webových stránek NHL.cz (dále jen „webové stránky“), nebo jejich jakékoliv části jinak než pro osobní potřebu, zejména jejich další užití formou šíření, kopírování, dalšího zpracování nebo úpravou či pořizování dalších rozmnoženin je zakázáno. Dále jsou zakázány jakékoliv zásahy do technického nebo věcného charakteru webových stránek. Užití mimo osobní potřebu je neoprávněným zásahem do práv BPA a současně může být neoprávněným zásahem do práv subjektů, jejichž data, díla a jiné nehmotné statky jsou součástí obsahu webových stránek.

 

2.2 Na webových stránkách jsou BPA oprávněně využívána data dalších osob, které jsou jejich autory, majiteli, distributory nebo jejich zdrojem. Jakékoliv kopírování, publikování nebo šíření obsahu z těchto zdrojů je zakázáno bez předchozího písemného souhlasu BPA.

 

2.3 Veškerý obsah webových stránek slouží pouze pro informaci. Obsah webových stránek byl získán ze zdrojů, které BPA považuje za spolehlivé. BPA neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Obsah webových stránek je průběžně obnovován a upravován. Informace, data, analýzy, názory, stanoviska nebo jiná sdělení uveřejněná na webových stránkách musí být posuzovány ve vztahu k okamžiku jejich prvotního uveřejnění na webových stránkách.

 

2.4 BPA si vyhrazuje právo kdykoliv bez předchozího upozornění změnit nebo odstranit jakoukoliv část obsahu webových stránek.

 

2.5 Každý návštěvník užívá webové stránky na vlastní riziko. BPA neodpovídá za jakékoliv přímé nebo nepřímé škody vzniklé v souvislosti s připojením a užíváním webových stránek a dále za škody vzniklé z důvodu jejich částečné, anebo úplné nefunkčnosti. BPA nezaručuje možnost připojení a bezchybné fungování webových stránek a neodpovídá za jakékoliv přímé nebo nepřímé škody vzniklé v důsledku nemožnosti připojení k těmto stránkám, anebo nemožnosti využívání jejich obsahu. BPA neodpovídá ani neručí za závazky osob, jejichž nabídky jsou ve formě reklamy, inzerce či jinak uvedeny na webových stránkách, neodpovídá za pravdivost, obsah a formu reklamy třetích osob na webových stránkách.

 

3 Závěrečná ustanovení

 

3.1 Společnost je oprávněna kdykoli jednostranně měnit ustanovení těchto VOP, přičemž oznámení o změně bude zveřejněno na NHL.cz. Změny VOP nabývají účinnosti dnem jejich zveřejnění na NHL.cz. V případě nesouhlasu se změnou VOP může Uživatel svou přítomnost na webu ukončit opuštěním stránky.

 

6.2 BPA je oprávněna kdykoli ukončit web NHL.cz.

 

Tyto VOP nabývají platnosti a účinnosti dne 1.1. 2022.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.

'];