NHL.cz na Facebooku

Gól dne: Beck v kleče našel zadovkou Cullena a ten se nemýlil

3. března 2015, 8:03

Jan Šlapáček

Noční zápasy nám přinesly spoustu zajímavých momentů, mezi kterými nechyběly ani vstřelené branky. O nejpovedenější trefy se postarali Matt Cullen, John-Michael Liles a Alexander Sjomin.

1. místo - Matt Cullen (Nashville Predators)

Autorem nejhezčí trefy uplynulé noci je útočník Nashvillu Matt Cullen, který se prosadil z hranice brankoviště. Celé brance však přecházela nádherná přihrávka, bez které by tento gól v našem žebříčku určitě nebyl. Taylor Beck se před brankou dostal ke kotouči, ovšem uklouzl a dostal se do polohy v kleče. To mu však nebránilo, ale zadovkou našel na druhé straně volného právě Cullena, který pohotově zametl kotouč do odkryté klece.


2. místo - John-Michael Liles (Carolina Hurricanes)

Na druhém místě se umístil gól obránce Caroliny Johna-Michaela Lilese, který zakončoval krásnou akci Hurricanes. Gerbe nejprve z levého kruhu našel na tom pravém českého forvard Nestrašila, který místo střely našel do mezikruží najíždějícího Lilese, jenž pálil do odkryté klece.

3. místo - Alexander Sjomin (Carolina Hurricanes)

Třetí třetina se v Chicagu hrála naprosto uvolněně a z toho vznikl další krásný gól Caroliny. Ten tentokrát vstřelil ruský útočník Alexander Sjomin, který si v útočném pásmu vyměnil dvakrát kotouč s Ericem Staalem a poté kličkou ho bekhendu zmátl Crawforda. Opravdu nádherná branka.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.

'];