NHL.cz na Facebooku

Příklepy

Všechny příklepy

15.6.2021

Žraloci si pojistili tři hráče

San Jose se dohodlo na prodloužení spolupráce se třemi mladými hráči. Nového kontraktu se tak dočkali forvardi Jonathan Dahlén, Nicolas Meloche a Jeffrey Truchon-Viel. První dva podepsali roční smlouvu a poslední do party se upsal na dva roky.

14.6.2021

Senátoři rozšířili své brankoviště

Jiří Sameš, NHL.cz

Ottawa podepsala tříletou nováčkovskou smlouvu s brankářem Leevim Meriläinenem, jehož práva si zajistila na loňském draftu
ve třetím kole z celkového 71. místa. 18letý Fin byl letos nejlepším gólmanem domácí juniorské soutěže v počtu výher a čistých kont.

Dva podpisy pro Philadelphii

Jiří Sameš, NHL.cz

S novými smlouvami se doslova roztrhl pytel! Hned dva podpisy hlásí Philadelphie, která i nadále počítá s dvojicí mladých forvardů Germanem Rubcovem a Linusem Sandinem. U obou hokejistů jde o roční dvoucestný kontrakt v hodnotě 750 tisíc dolarů.

Další Evropan míří do zámoří

Jiří Sameš, NHL.cz

Kontrakt s týmem NHL má v kapse i útočník Jesper Frödén, jenž se upsal Bostonu. Podepsána byla roční smlouva v hodnotě 842 500 dolarů na vrcholové úrovni. Klub to oznámil na svých webových stránkách. 26letý Švéd byl jedním z nejlepších střelců uplynulého ročníku SHL.

Talent Detroitu zůstane ve Švédsku

Jiří Sameš, NHL.cz

Detroit souhlasil s hostováním obránce Alberta Johanssona v jeho mateřském Färjestadu. 20letého Švéda si klub vybral na draftu v roce 2019 ve druhém kole z celkové 60. pozice, aby se s ním již loni v červnu dohodl na nováčkovské smlouvě.

Modrokabátníci posilují ofenzivu

Jiří Sameš, NHL.cz

Columbus ze švýcarské nejvyšší soutěže přivádí 28letého útočníka Grégoryho Hofmanna, jehož práva získal v únoru od Caroliny. Podle CapFriendly se jedná o roční kontrakt v hodnotě 900 tisíc dolarů. Hráč v uplynulé sezoně výrazně přispěl k prvenství Zugu.

Bluesmani si pojistili mladého forvarda

Jiří Sameš, NHL.cz

Hlásíme další podpis! St. Louis si pojistilo jednoletou dvoucestnou smlouvou služby 23letého útočníka Tannera Kaspicka. Kontrakt má hodnotu 750 tisíc dolarů při působení v NHL. Klub o tom informuje na svém webu.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.

'];