NHL.cz na Facebooku

Příklepy

Všechny příklepy

7.5.2021

Pokuta pro Rangers

Jan Šlapáček, NHL.cz

Organizace New York Rangers byla vedením NHL potrestána za kritiku George Parrose. Rangers musí zaplatit 250 tisíc dolarů.

4.5.2021

Ovečkinův nevydařený návrat

Jiří Lacina, NHL.cz

Jedno střídání. Tolik odehrál v pondělí proti Rangers Alexandr Ovečkin. Ruský kapitán Caps vynechal čtyři zápasy kvůli potížím ve spodní části těla, po návratu ale strávil na ledě necelých 40 vteřin, načež se přesunul do kabiny a na ledě se už neobjevil.

2.5.2021

Gratulujeme k významnému milníku!

Jiří Sameš, NHL.cz

Marc-André Fleury díky sobotnímu úspěchu Vegas v prodloužení na arizonském ledě dorovnal v počtu výher mezi maskovanými muži Roberta Luonga na třetím místě (489). Lepšími strážci klece jsou v tomto měřítku už pouze Martin Brodeur (691) a Patrick Roy (551).

1.5.2021

Hvězdy měsíce za duben

Jiří Sameš, NHL.cz

Hvězdami za měsíc duben byli v NHL vyhlášeni forvardi Sebastian Aho (Carolina), Nathan MacKinnon (Colorado), Brad Marchand (Boston) a Auston Matthews (Toronto). Nálepku zelenáče měsíce si od slavné soutěže vysloužil útočník Jason Robertson z Dallasu.

29.4.2021

Vysvobození pro Harta?

Jan Šlapáček, NHL.cz

Brankář Carter Hart kvůli zranění levého kolene vynechá zbytek letošní sezóny. Mladý gólman ve službách Flyers se v tomto ročníku hodně trápil a zakončil ho s hodně špatnými statistikami.

Miller se rozloučí s NHL

Jan Šlapáček, NHL.cz

Po sezóně se s NHL rozloučí veterán Ryan Miller. Americký gólman se rozhodl, že po letošním ročníku ukončí svoji bohatou kariéru.

28.4.2021

Montrealu bude chybět Drouin

Jan Šlapáček, NHL.cz

Klíčová fáze sezóny se blíží a Montreal bude postrádat Jonathana Drouina. Nejedná se však o zranění, ale osobní důvody kanadského útočníka. Canadiens ho umístili na listinu dlouhodobě zraněných hráčů a žádají o respektování soukromí svého hráče.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.

'];