Příklepy

Všechny příklepy

26.2.2021

Vladimir Tarasenko blízko návratu

Jiří Sameš, NHL.cz

Útočník Vladimir Tarasenko je velmi blízko návratu zpět do akce. Podle hlavního trenéra St. Louis existuje "dobrá šance", že si hokejista zahraje v některém z příštích šesti venkovních utkání týmu. Devětadvacetiletý Rus se v srpnu podrobil operaci ramene.

Jakub Voráček se vrátil k tréninku

Jiří Sameš, NHL.cz

Český útočník Jakub Voráček ve čtvrtek opustil tzv. covidovou listinu, na kterou byl zařazen 11. února, a dnes si znovu zatrénoval se svými spoluhráči. Podobně na tom byli z mančaftu Philadelphie i forvardi Scott Laughton a Oskar Lindblom. 

Auston Matthews v pátek netrénoval

Jiří Sameš, NHL.cz

Útočník Auston Matthews se nezúčastnil pátečního tréninku Maple Leafs. Třiadvacetiletý Američan je mimo hru kvůli zranění ruky, které je posuzováno na denní bázi. Podle hlavního kouče Toronta trápí hokejistu zápěstí převážnou část letošního ročníku.

Informace z listiny nechráněných hráčů

Jiří Sameš, NHL.cz

Osmadvacetiletý útočník Stefan Noesen (SJS) a devětadvacetiletý obránce Jarred Tinordi (NSH) byli v pátek umístěni svými kluby na listinu nechráněných hráčů. Oba uvedené hokejisty si může do 24 hodin stáhnout jakákoliv jiná organizace NHL.

Guhle a Fairbrother se vrací do WHL

Jiří Sameš, NHL.cz

Nadějní zadáci Kaiden Guhle a Gianni Fairbrother z montrealské organizace se vrací zpět ke svým mančaftům v juniorské WHL. Mládežnická soutěž startuje až dnes v noci a bude zkrácena na 24 zápasů vzhledem k pandemii COVID-19.

Los Angeles shání levorukého obránce

Jiří Sameš, NHL.cz

Tým Los Angeles Kings uspěl v šesti utkáních po sobě a drží se na pozici zaručující play-off. GM mančaftu Rob Blake by kromě toho podle reportéra Darrena Dregera z TSN rád přivedl dynamického levorukého zadáka, výměnou za některého ze středních útočníků.

 

Uzávěrka přestupů je v letošním ročníku na programu 12. dubna.

25.2.2021

Rasmus Sandin má zlomenou nohu

Jiří Sameš, NHL.cz

Obránce Rasmus Sandin má zlomenou nohu, přičemž jeho status bude znovu posouzen v polovině března. Dvacetiletý Švéd utrpěl zranění na začátku minulého týdne při úvodním sezonním duelu farmářského týmu Maple Leafs.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.