bahis siteleri

NHL.cz na Facebooku

Vše je jinak! Crosby se blíží k dohodě s Tučňáky

8. července 18:00

David Zlomek

Fanoušci spekulací si mohou nechat zajít chuť, Pittsburgh Penguins a jejich kapitán Sidney Crosby se prý blíží k dohodě o nové smlouvě, informuje o tom portál The Athletic. Podle jeho zdrojů jsou tým i hráč přesvědčeni, že dohoda bude brzy uzavřena a formalizována.

Crosby a jeho dlouholetý agent Pat Brisson většinou drží jednání o smlouvě s generálním manažerem a prezidentem hokejových operací Penguins Kylem Dubasem pod pokličkou. Tentokrát ale něco uniklo.

Během rozhovorů Crosby podle zdrojů potvrdil Dubasovi to, co opakovaně veřejně prohlašoval, a sice, že chce ukončit kariéru v Penguins. 

Crosby, kterému bude příští měsíc 37 let, chce být Tučňákem do konce života, přestože v předchozích letech neuspěl v play off.

„Jak již bylo dříve oznámeno, dohoda v rozmezí tří let a potenciálně průměrné roční hodnotě 10 milionů dolarů by byla možná,“ píše dále renomovaný portál. 

Dubas na draftu v Las Vegas prohlásil, že od Crosbyho očekává, že bude chtít, aby se současný tým ucházel o postup do play off, ne-li o Stanley Cup. 

Pokud tak Crosby podepíše, dá se čekat, že Dubas podnikne potřebné kroky k tomu, aby se Pens dali dále považovat za konkurenceschopné.

 

Share on Google+

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.