bahis siteleri

NHL.cz na Facebooku

Kuriozita v Montrealu. Rozhodčí trestal mužstvo, jež utkání vůbec nehrálo

20. září 2019, 13:40

Jiří Sameš

Příprava před startem sezony 2019-2020 je v plném proudu, v noci na pátek 20. září se hrálo na šesti stadionech. Utkali se mimo jiné Montreal Canadiens a Florida Panthers, jeden z rozhodčích se zde přitom postaral o úsměvný okamžik.

V průběhu první třetiny, konkrétně tedy v čase 09:11, výše zmiňovaného přípravného utkání byl za podrážení útočníka Canadiens Paula Byrona vyloučen útočník Panthers Jonathan Ang. 

Prohřešku, kterého se Ang dopustil, si všiml hlavní rozhodčí Dan Kelly a když následně u časoměřičů ohlašoval trest, do mikrofonu řekl, že vyloučeným mužem je hokejista Tampa Bay Lightning s číslem 82.

Ano, jde teprve o přípravu, moment ale hodně pobavil. Rozhodčího Kellyho si také hned potom dobíral hlavní trenér Montrealu Claude Julien.

Duel jinak vyhráli Habs 5:4 po samostatných nájezdech. 

Share on Google+

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.