NHL.cz na Facebooku

Jsem rád, že se do toho začínám dostávat, říká Zacha

17. února 2017, 7:39

Jan Šlapáček

(New Jersey - od našeho zpravodaje) - První polovina sezóny Pavlu Zachovi nevyšla podle představ. Českému útočníkovi se nedařilo bodovat a párkrát se ocitl pouze v obleku na tribuně. V posledních zápasech ale herně ožil a začíná i pravidelně bodovat.

New Jersey si Pavla Zachu vybralo na draftu v roce 2015 z šestého místa a vložilo do něj velké naděje. Po prvotním rozkoukávání se talentovaný útočník začíná bodově prosazovat a pomáhá svému týmu k lepším výsledkům. Jak si zvyká na život kousek od New Yorku, nebo jaké má s Devils cíle v této sezóně? Všechno zjistíte v našem videorozhovoru.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.

'];