NHL.cz na Facebooku

Gól dne: Kris Versteeg ukázal šikovné ruce a skóroval

31. října 2014, 10:16

Jan Šlapáček

Noc nám nabídla spoustu pohledných akcí či branek, proto náš výběr nebyl jednoduchý. Nakonec vyhrála branka útočníka Chicaga Krise Versteega. Na druhém místě se umístil Kyle Brodziak a na místě třetím Chris Kunitz.

1. místo - Kris Versteeg 

Krásná branka v podání Krise Versteega je trefou uplynulé noci. Ačkoliv se útočníkovi Chicaga první útok nevyvedl, počkal si v útočném pásmu na další příležitost a ta opravdu přišla. Versteeg získal kotouč na levém kruhu, po cestě k brance se zbavil bránícího hráče a dokonalou kličkou poté obelstil i Andersona v brance Ottawy. Tato pohledná individuální akce nemá chybu.

2. místo - Kyle Brodziak

Tady bude oceněna hlavně spolupráce celé formace, protože na vstřelené brance Wild nemá zásluhu pouze střelec - Kyle Brodziak. Velká část pochval musí totiž přijít na adresu Thomase Vaneka, který z vrcholu levého kruhu vyslal před branku střílenou přihrávku, kterou právě Kyle Brodziak ukázkově usměrnil do branky. Navíc tento gól nastartoval obrat v utkání.

3. místo - Chris Kunitz

Kunitz v posledních letech těží hlavně ze spolupráce s Crosbym, ale rozhodně se mu nedá upřít jeho střelecký instinkt. Góly totiž střílí ze všech možných pozic a také dnes vstřelil jeden velmi zajímavý. Kunitz se dostal k dorážce z úhlu, ale to pro něj nebyl problém. Jeho svižná střela zápěstím skončila přesně pod břevnem a útočník Penguins mohl oslavit svou druhou trefu v utkání.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.

'];