NHL.cz na Facebooku

Ellis si v letošní sezóně pravděpodobně nezahraje. Ukončí kariéru?

23. září 7:30

Radim Sochor

Špatné zprávy z Philadelphie. Ryan Ellis strávil celou loňskou sezónu na marodce a letos tomu nebude jinak.

Pouze čtyřikrát se v loňském roce objevil defenzivní štít Flyers na ledě. Po několika zraněních se dával dohromady, nicméně koncem srpna přišla zpráva od Tortorelly, že Ellis zřejmě nestihne začátek sezóny.

A kéž by to skončilo u toho.

Z Philadelphie se nyní nesou zprávy, že si Ellis nezahraje celou sezónu. A důvod? Natržený sval mezi páteří a pánví. 

„Ryan je mimo hru na neurčitou dobu. Předpokládám, že letos hrát nebude. Pokud ano, bude to pouze bonus. Jeho zranění postihuje několik oblastní v břiše, a tak operace nepřipadá v úvahu,“ řekl generální manažer Chuck Fletcher.

Ryan Ellis strávil celou hokejovou kariéru v Nashvillu. Odtud přestoupil právě loni do Philadelphie. Kanadský vousáč má za sebou 566 zápasů v nejlepší lize světa a dost možná už žádné nepřidá.

„Nikdo nechce hrát víc než Ryan. Nikdo není frustrovanější než Ryan. Ale teď nemůže ani bruslit. Je možné, že bude muset ukončit kariéru,“ dodal Fletcher.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.