bahis siteleri

NHL.cz na Facebooku

Draftová loterie překvapení nepřinesla. První bude vybírat San Jose

8. května 5:31

Jan Šlapáček

Středeční noc kromě dvou zápasů patřila i draftové loterii. Ta tentokrát žádnou změnu v pořadí nepřinesla, a tak se z prvního výběru mohou těšit v organizaci San Jose.

Oproti předešlým rokům se jednalo o poklidné losování, které příliš emocí napříč kluby a fanoušky nepřineslo. Žádný tým si nepolepšil, a tak zisk první volby mohou slavit v San Jose.

Sharks vstoupili do NHL v sezóně 1991/1992 a od této doby ani jednou z prvního místa nedraftovali. Po letošním hodně bolestivém ročníku se však dočkají.

Pokud se nestane žádné překvapení, tak si Žraloci 28. června ve Sphere v Las Vegas vyberou extrémně talentovaného útočníka Macklina Celebriniho, který je dlouhodobě předpokládanou jedničkou draftu 2024.

Z druhého místa bude vybírat Chicago, které bude z třetí pozice následovat Anaheim.

Kompletní pořadí:

Share on Google+

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.