Úterní jedenáctizápasová nálož. Arizona, Colorado a Toronto chtějí ukončit šňůry porážek

14. ledna 20:51

Jan Vojkůvka

Úterní program v zámořské NHL nabídne celkem 11 zápasů, ve kterých půjde například o přerušení série porážek u předních týmů z Arizony, Colorada a Toronta. Do akce se dostanou i hráči New Jersey, kteří mají na kontě dvě nečekané výhry nad rozjetými Washingtonem a Tampou Bay.

Devils, byť patří k nejhorším týmům ligy, dokázali nečekaně přehrát favorizovaný Washington, který je lídrem Východní konference, a také Tampu, jíž přerušili sérii deseti výher v řadě. O další skalp se pokusí v souboji proti Torontu, které naopak usiluje o ukončení třízápasové série porážek.

Tři prohry v řadě mají na kontě i Arizona a Colorado. Arizona přivítá na svém ledě San Jose, které se sice dlouhodobě herně trápí, ale momentálně má na kontě dvě výhry v řadě. Colorado naopak vyzve na svém ledě Dallas, jenž o svou vítěznou sérii přišel na ledě San Jose. Jenže ve třech dosavadních zápasech vždy triumfovali Stars.

O posun do elitní osmičky Východní konference usilují hokejisté Columbusu, kteří ztrácí už jen dva body na osmou Philadelphii. Tentokrát si ovšem doma zahrají se silným Bostonem, jenž je druhým nejlepším týmem Východní konference.

V dalších zápasech se představí například New York Islanders, kteří se střetnou s nejhorším týmem ligy z Detroitu, nebo již zmíněná Tampa, jež se pokusí vrátit na vítěznou vlnu proti Los Angeles.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.