Šok v NHL? Byfuglien zvažuje konec kariéry

18. září 2019, 16:45

Marek Hedbávný

Hvězdný kanadský obránce Dustin Byfuglien se omluvil z tréninkového kempu Winnipegu. Dosud se nevědělo, jaké důvody ho k tomu vedly. Podle nejnovějších informací ale přemýšlí nad svou hokejovou budoucností!

34letý bek před časem požádal Jets z osobních důvodů o odklad nástupu do tréninku. Winnipeg své ikoně vyhověl. A dá mu tolik času, kolik bude potřeba.

Byfuglien si speciální přístup zaslouží. Od přestěhování klubu z Atlanty do Winnipegu odehrál za Jets všech osm sezon a pravidelně sbíral okolo padesáti bodů za základní část.

Bif Buff má u Jets smlouvu ještě na dvě sezony. S cap hitem 7,6 milionu dolarů je druhým nejlépe placeným hráčem týmu.

V loňské sezoně odehrál vinou zranění jen 48 utkání (6+33). Přidá letos další starty, nebo svou kariéru ověnčenou Stanley Cupem nečekaně ukončí? 

Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.