Příští vítěz Stanley Cupu? Bookmakeři favorizují Tampu

14. června 2019, 18:52

Šimon Rogner

Od sedmého utkání finále Stanley Cupu neuběhlo ani 24 hodin a v zámoří už začali spekulovat, který z 31 klubů má největší šanci stříbrnou trofej získat v příští sezóně. Oba dva letošní finalisté se nacházejí v elitní šestce, favoritem však podobně jako před loňským ročníkem i začátkem právě skončeného play off zůstává Tampa Bay.

Lightning na prvním místě nejsou žádný překvapením, na Floridě koneckonců zůstává i přes šokující vyřazení v prvním kole s Columbusem velmi silné mužstvo, které sice čeká zajímavé léto s důležitými podpisy a vynucenými ochody, ale jehož kostra se nemění. Na Tampu je kurz 6:1.

Druhou pozici v žebříčku sázkové kanceláři Westgate Sportsbook obsazují loňští finalisté z Vegas, a to s kurzem 7:1. Golden Knights letos vypadli už v prvním kole, ale v sérii proti Sharks vedli v jednu chvíli 3:1 na zápasy, a nebýt kontroverzního vyloučení ve třetí třetině sedmého zápasu, dost možná by postoupili.

O třetí místo se s kurzem 10:1 dělí hned tři týmy – Boston, Colorado a Toronto. O Bruins se snad není třeba zmiňovat, Avalanche dotáhli sérii druhého kola do sedmého duelu a na letošním draftu vybírají z čtvrté pozice a Maple Leafs mají mladý ambiciózní tým pomýšlející na postup přes první kolo.

Až poté následují letošní vítězové Stanleyova poháru, St. Louis Blues, na jejichž triumf je vypsán kurz 14:1. Přitom právě svěřenci Craiga Berubeho budou mít v příštím roce velmi podobnou sestavu jako letos.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.