Příklepy

Všechny příklepy

19.7.2018

Tierney se Sharks upsal na dva roky

Útočník Chris Tierney před arbitrážní soud nepůjde. Se San Jose se dokázal dohodnout na dvouletém kontraktu za 5,875 milionů dolarů. Čtyřiadvacetiletý hokejista v minulé sezóně odehrál všech 82 zápasů, vstřelil 17 gólů a zaznamenal 23 asistencí.

Pulkkinen jde z organizace Vegas do Minsku

Finský útočník Teemu Pulkkinen opouští organizaci Vegas Golden Knights, jeho novým působištěm bude běloruský Minsk. Vicemistr světa 2016 strávil minulou sezonu ve farmářské AH, kde oblékal dres týmu Chicago Wolves, předtím si za Detroit, Minnesotu a Arizonu zahrál 83 utkání NHL s bilancí 13 branek a 9 asistencí.

18.7.2018

Rangers si pojistili Veseyho

Jimmy Vesey již není chráněným volným hráčem. Šikovný útočník se s Rangers domluvil na nové dvouleté smlouvě, která mu na účet přinese 4,55 milionů dolarů.

Nosek se vyhl arbitráži! Podepsal na rok

Útočník Tomáš Nosek se s vedením Golden Knights domluvil na pokračování spolupráce. Český hokejista podepsal smlouvu na jeden rok za 962,5 tisíc dolarů a vyhnul se arbitrážnímu řízení, které se mělo konat 30. července.

17.7.2018

Coleman prodloužil spolupráci s New Jersey

Americký útočník Blake Coleman bude pokračovat v New Jersey. Bronzový medailista z letošního šampionátu v Dánsku se s vedením Devils dohodl na nové tříleté smlouvě, která by mu měla zajistit roční příjem ve výši 1,8 miliónů dolarů. V minulé sezoně sehrál Coleman 79 utkání NHL, zaznamenal 13 branek a 12 nahrávek.

Pulock pokračuje v New York Islanders

Kanadský obránce Ryan Pulock bude nadále působit v New York Islanders, s vedením klubu se dohodl na nové dvouleté smlouvě. Účastník letošního MS v Dánsku dosud nehrál NHL jinde než u Ostrovanů, během uplynulé sezony nasbíral 78 utkání, 10 gólů a 22 asistencí.

Rittichův konkurent Gillies prodloužil v Calgary

Brankář Jon Gillies, který byl v minulé sezoně konkurentem Davida Ritticha, uzavřel nový kontrakt s Calgary. Smlouva je dvouletá, ve druhé sezoně bude jednocestná. Gillies si ročně přijde na 750 tisíc dolarů, v minulém ročníku nastoupil za Plameny k 11 utkáním NHL.

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.