Opustí Stepan Manhattan? Zájem mají Coyotes nebo Hurricanes

17. června 2017, 12:00

Martin Zíta

Arizona Coyotes podle Boba McKenzieho z TSN hodně stojí o služby útočníka newyorských Rangers Dereka Stepana. Tým z Manhattanu se podle všeho případnému obchodu nebrání, na oplátku ale budou požadovat elitního zadáka.

Derek Stepan zřejmě změní působiště a opustí newyorské Rangers. Na služby amerického útočníka se podle zámořských novinářů vyptávají nejméně tři týmy – Carolina Hurricanes, Columbus Blue Jackets a Arizona Coyotes.

Arizona pak má být podle Boba McKenzieho hlavním kandidátem na služby šestadvacetiletého útočníka. Zájem o Stepana potvrzuje také Larry Brooks z New York Post. Podle jeho informací Rangers budou požadovat na oplátku obránce, kterého mohou poslat do prvního obranného páru.

Defenzivní sestava newyorského týmu potřebuje nutnou přestavbu, která víceméně začala vyplacením Dana Girardiho ze smlouvy.

Stepan si ročně vydělává 6,5 milionů dolarů a ze smlouvy mu zbývají ještě čtyři roky. Od července mu pak začne platit klauzule o nemožnosti výměny bez jeho svolení, právě proto Brooks očekává, že se Rangers rozhodnou jednat vcelku brzy, ač ještě žádná nabídka na stole není.

Jako lepší obchodní partner se pro Rangers ale může ukázat Carolina, která, podobně jako Arizona, shání útočníka do prvních dvou formací a je ochotná obětovat jednoho ze svých mladých obránců.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.