Odměna za dobré výkony. Frk prodloužil v LA o dva roky!

22. února 20:10

Vojtěch Balon

Den po nové smlouvě pro Pavla Francouze přicházejí ze zámoří další dobré zprávy. U Los Angeles Kings bude pokračovat střelec Martin Frk, Kings si českého útočníka pojistili na další dva roky.

Šestadvacetiletý rodák z Pelhřimova ve slunné Kalifornii pookřál. Loni v dresu Detroitu vstřelil jediný gól ve třiceti utkáních, u Kings stihl po povolání z farmy v Ontariu vsítit už pět branek v osmi zápasech.

V AHL se mu dařilo podobně: parádní bilance 37 zápasů, 23 gólů vynesla Frkovi nominaci na Utkání hvězd, kde překonal rekord v nejtvrdší střele pokusem, který letěl rychlostí 176 kilometrů za hodinu.

Martin Frk má jistotu, že své umění bude v organizaci Kings předvádět až do roku 2022. Příští sezónu si vydělá 700 tisíc dolarů, ve druhém roce smlouvy si polepší na 750 tisíc.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.