Koho pošlou Rangers v play-off do branky?

5. července 2:01

Jan Šlapáček

O brankoviště New Yorku Rangers se během základní části dělili hnedka tři brankáři. Trenér David Quinn se bude muset rozhodnout, komu prostor mezi třemi tyčemi svěří na nadcházející play-off.

Henrik Lundqvist, Igor Šesťjorkin a Alexander Georgiev. O brankoviště Rangers bylo po celý ročník solidně postaráno a je otázkou, který z této trojice začne ve vyřazovacích bojích jako jednička. Rozhodnuto ještě není.

„U každého z brankářů mám spoustu důvodů k tomu, abych si vybral právě jeho. Rozhodnutí padne zřejmě krátce před prvním zápasem," řekl David Quinn, na jehož celek čeká v předkole Carolina Hurricanes.

Čísla v letošním ročníku měl z dané trojky nejlepší ruský gólman Igor Šesťjorkin, který začal nastupovat po novém roce. Nejhorší statistiky má zkušený Švéd Henrik Lundqvist, pro kterého ale zase mluví zkušenosti. V play-off odchytal 128 zápasů, zatímco jeho kolegové ani jeden.

„Budeme brát v úvahu všechny faktory. Každý bude mít šanci převážit misku vah na svoji stranu během přípravného období," dodal mladý kouč. Na koho padne volba a bude střežit klec Rangers?

Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.