Koho byste poslali na led? Zvolte nejlepší českou formaci všech dob!

29. března 2020, 15:13

Jiří Sameš

Českou republiku zastupovala (a také stále zastupuje) v National Hockey League spousta velmi kvalitních hokejistů. Mezi největší ikony naší země patří třeba Roman Hamrlík, Dominik Hašek nebo Jaromír Jágr.

V tomhle článku vás nezahltíme novinkami či zajímavostmi. Naopak, budeme zvědaví na vaše názory. 

Zahrajte si alespoň na malou chvíli na hlavního trenéra a zvolte nejlepší českou formaci všech dob! Níže máte na výběr z osmi gólmanů a 26 hráčů do pole (12 obránců, 14 útočníků).

Očekávaným výsledkem jsou zde samozřejmě tři útočníci, dva obránci a jeden gólman. ... Takže, koho byste poslali na led?

Vaše tipy očekáváme v komentářích pod článkem nebo na našem Facebooku, kam to za moment pověsíme. Přejeme hodně štěstí a těšíme se! 

Brankáři:

Roman Čechmánek, Dominik Hašek, Milan Hnilička, Petr Mrázek, Ondřej Pavelec, David Rittich, Roman Turek, Tomáš Vokoun

Obránci:

Roman Hamrlík, Filip Hronek, František Kaberle, Tomáš Kaberle, Filip Kuba, Pavel Kubina, Michal Rozsíval, Petr Svoboda, Jiří Šlégr, Richard Šmehlík, Jaroslav Špaček, Marek Židlický

Útočníci:

Patrik Eliáš, Milan Hejduk, Ivan Hlinka, Bobby Holík, Jaromír Jágr, David Krejčí, Robert Lang, Petr Nedvěd, David Pastrňák, Václav Prospal, Robert Reichel, Martin Straka, Petr Sýkora, Jakub Voráček

Čtěte také:
Tento den v historii: Wayne Gretzky překonal rekord Esposita

Share on Google+

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.