Gól dne: Voráčkův záblesk geniality přetavil Couturier v branku

13. ledna 7:27

Vojtěch Balon

Gól dne tentokrát nese velmi výrazný český rukopis: Jakub Voráček totiž v samotném závěru utkání proti New Jersey vykouzlil geniální pas na Seana Couturiera, který tuto přímočarou akci dovedl do gólového konce.

Do konce zápasu zbývalo už jen pár sekund a Philadelphia v Prudential Center prohrávala 1:3, Voráček tak musel postupovat velice rychle. Český reprezentant se ujal vyhozeného puku ve vlastním pásmu, načež mírně zaškobrtnul, okamžitě poté ale našel fantastickou přihrávkou přes celé hřiště zmiňovaného Couturiera, který překonal Mackenzieho Blackwooda nechytatelnou střelou k tyči.

Časomíra se v ten moment zastavila v čase 59:58, vyrovnat se tak už Flyers nepodařilo. Před touto akcí přesto musíme smeknout klobouk.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.