Gól dne: Subban se trefil od červené čáry!

14. prosince 2017, 8:28

Jan Šlapáček

Jeden z nejzajímavějších gólů dnešního programu vstřelil bezpochyby obránce P. K. Subban, který se přesně trefil od červené čáry! Kromě této trefy uvidíte i přesné zásasy Dylana Larkina a Davida Pastrňáka.

P. K. Subban (Nashville Predators)

Odvážnému štěstí přeje. Kanadský obránce P. K. Subban poslal Nashville ve Vancouveru do vedení a stále neměl dost. Proto na začátku druhé třetiny zkusil vypálit rovnou od červené čáry a k překvapení všech skončila jeho dělovka za zády překvapeného Nilssona. Oslavu branky si bouřlivý obránce pochopitelně velmi užil.


Dylan Larkin (Detroit Red Wings)

Šikovnost v noci ukázal Dylan Larkin. Americký mladík se dostal proti Bostonu do brejku, který vyřešil naprosto s přehledem a po pěkně provedené kličce do bekhendu poslal puk za Raska, který nedokázal včas zakročit.


David Pastrňák (Boston Bruins)

Hokejisté Bostonu potřebovali v závěru utkání vyrovnat a také se jim to podařilo. Brad Marchand zachoval na pravém kruhu chladnou hlavu, pěkným pasem našel u protější tyčky volného Davida Pastrňáka, který jen kotouč zametl do branky.


Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.