Gól dne: Rychlost, přehled, zakončení. Barzal zářil

14. ledna 2018, 8:25

Michal Sobotka

Oblíbený soupeř? Nejspíš New York Rangers. Mathew Barzal proti hlavnímu rivalovi Islanders nastoupil dvakrát, dohromady má na kontě šest bodů. V sobotu odpoledne byl ústřední postavou hokejového klubu z Brooklynu.

Mathew Barzal (New York Islanders)

Třetí gól. Nejlepší moment. Barzal vletěl do pásma, naznačil střelu přes obránce, stáhl puk na bekhend a za ten by se nestyděl ani Sidney Crosby. A že kapitán Pittsburghu zakončení slabší stranou hokejky ovládá brilantně.

Alex Kerfoot (Colorado Avalanche)

Také Kerfoot patří v NHL mezi junáky, kteří se teprve rozkoukávají. Jeho trefu proti Dallasu by ale komentátoři nazvali jako veteránskou. Natlačil se před beka, zavěsil a ještě se proletěl vzduchem.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.