Gól dne: Ovečkin pálil ze své kanceláře na levém kruhu

11. října 2018, 7:46

Jan Šlapáček

Dělová rána Alexandra Ovečkina fanoušky NHL nikdy neomrzí. Ruský útočník se znovu prosadil ze svého nejoblíbenějšího místa, kde ho při rychlé akci dokonale našel Jevgenij Kuzněcov. Tahle ruská spolupráce prostě funguje na jedničku.

Alexandr Ovečkin (Washington Capitals)

Jak dostane Alexandr Ovečkin kotouč na levý kruh, tak můžete počítat s tím, že se brzy bude radovat ze vstřelené branky. 

Capitals v noci předvedli rychlou akci, při které Jevgenij Kuzněcov zavezl puk do útočného pásma, z pravého kruhu přihrál na ten druhý, kde si kapitán Capitals hledal místo pro střelu z první. Následně přišla dělová rána a bylo vymalováno. Fleury musel lovit kotouč ze své sítě.


Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.