Gól dne: Orlov a jeho ruská dělovka

13. listopadu 2017, 7:59

Jan Šlapáček

O nejkrásnější branku dnešního hracího dne se postaral obránce Dmitrij Orlov, který se po rychlé kombinaci v útočném pásmu trefil parádně z levého kruhu. Dále v našem výběru uvidíte i gól Alexe DeBrincata.

Dmitrij Orlov (Washington Capitals)

Obránce Dmitrij Orlov si užil v noci svou chvilku slávy a nutno dodat, že zaslouženě. Ruský bek si vyměnil kotouč s Wilsonem, najel si na levý kruh, odkud se dělovou ránou nemýlil a poslal kotouč nad lapačku Brossoita.


Alex DeBrincat (Chicago Blackhawks)

Útočník Alex DeBrincat začíná být pro ofenzívu Blackhawks velice důležitým hráčem. Nováček v soutěži se proti New Jersey trefil v této sezóně již pošesté. Tentokrát to ale měl po přihrávce Schmaltze hodně jednoduché, když osamocený střílel z mezikruží.


Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.