Gól dne: Meierova klička či přesilová hra Toronta

10. října 2018, 5:56

Jan Šlapáček

Ani tato noc se neobešla bez hezkých gólů. Jednu z nejhezčích vstřelil útočník Timo Meier, který se prosadil po individuální akci a skvěle zvládnuté akci. Dále se v našem výběru nachází i parádně sehraná přesilová hra v podání Toronta.

Timo Meier (San Jose Sharks)

Krásná individuální akce Tima Meiera si zaslouží uznání! Útočník San Jose si zpracoval přihrávku od Kevina Labanca, dostal se za bránícího hráče a poté parádní kličkou zmátl i Briana Elliotta v brance Flyers.


John Tavares (Toronto Maple Leafs)

Koukat se na přesilové hry Maple Leafs stojí za to. Největší zásluhu na této vstřelené brance má bezpochyby Mitchell Marner, který z pravého kruhu elegantně našel připravenou hůl Johna Tavarese, jenž pouze nasměroval kotouč do branky Bena Bishopa.


Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.