Gól dne: Marchand se z pravého kruhu nemýlí

11. ledna 2017, 8:11

Jan Šlapáček

Brad Marchand ukázal své střelecké schopnosti, když se prosadil luxusní střelou z pravé strany. Podobné umění ukázali i Andreas Athanasiou a Andrew Cogliano.

Brad Marchand (Boston Bruins)

David Pastrňák našel na pravé straně rozjetého Brada Marchanda, který si potáhl kotouč na kruh a parádní střelou poslal kotouč do sítě.


Andreas Athanasiou (Detroit Red Wings)

Mladý útočník Andreas Athanasiou se pyšní tvrdou střelou, kterou se dnes také prosadil. Útočník Detroitu dostal kotouč na levý kruh, okamžitě vypálil zápěstím a nasměroval kotouč pod horní tyčku.


Andrew Cogliano (Anaheim Ducks)

Parádně zvládnuté přečíslení ze strany Ducks. Jakob Silfverberg našel na levé straně volného Andrewa Cogliana, který si kotouč zpracoval a pohotově ho uklidil do branky.


Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.