Gól dne: Kouzelník Kane znovu čaroval

14. listopadu 2016, 6:50

Jan Šlapáček

Nejkrásnější branku dnešního hracího dne vstřelil bez jakéhokoli rozmýšlení Patrick Kane. Americký hokejista se v útočném uvolnil pohlednou kličkou a v pádu napálil kotouč do branky.

Patrick Kane (Chicago Blackhawks)

Americký útočník Patrick Kane znovu potvrdil, že patří mezi nejšikovnější hokejisty v NHL. Kane se v útočném pásmu uvolnil efektivní kličkou a v pádu poslal kotouč nad lapačku brankáře Montrealu.


Patrik Laine (Winnipeg Jets)

Talentovaný hokejista má za sebou první samostatný nájezd v NHL. Laine se této situace nezalekl, Budaje si rozhodil a posléze poslal kotouč pod jeho betonem do branky.

Troy Stecher (Vancouver Canucks)

První gól v NHL vstřelil v noci Troy Stecher. Mladý hokejista si na vstřelení branky vybral ten nejlepší čas, když v závěru zápasu srovnával na 4:4 a poslal zápas do prodloužení.


Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.