Gól dne: Kane s milimetrovou přesností vymetl pavučiny v šibenici

12. března 2018, 7:49

Jan Šlapáček

O nejkrásnější gól dnešní noci se postaral útočník Chicaga Patrick Kane, kterému se povedlo v samotném závěru zápasu rozhodnout parádní střelou z levého kruhu. Těsně za ním se umístil se svým gólem Alexandr Radulov.

Patrick Kane (Chicago Blackhawks)

Americký útočník se stal hlavním hrdinou utkání s Bruins. Patrick Kane se těsně před koncem třetí třetiny za nerozhodného stavu ujal na modré čáře puku, nabruslil si na vrchol levého kruhu, odkud vypálil. Jeho tvrdá a přesná rána skončila přesně nad ramenem Chudobina a hokejista Blackhawks se mohl jít se svými spoluhráči radovat.


Alexandr Radulov (Dallas Stars)

Pěkná kombinace Stars byla přetavena v branku. Tyler Seguin z modré čáry poslal kotouč dolů na hůl Jasona Spezzy, který pasem přes brankoviště oslovil Alexandra Radulova, kterému se povedlo z velkého úhlu přesně zakončit.


Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.