Gól dne: Danault předvedl životní sólo

12. ledna 2017, 7:42

Jan Šlapáček

Nejkrásnější gól dnešního hracího dne má na svědomí mladý útočník Canadiens Phillip Danault, který se prosadil po parádní individuální akci. Dále v našem výběru najdete góly Alexandra Ovečkina a Jevgenije Malkina.

Phillip Danault (Montreal Canadiens)

Mladý útočník se ujal kotouče ve vlastním pásmu, zcela bez problémů se prohnal až k brance Jets, kde přesnou střelou propálil Hutchinsona. A krásný gól byl na světě.


Alexandr Ovečkin (Washington Capitals)

Ruský car se blýskl již v pětatřicáté sekundě. Ovečkin si navedl kotouč od pravého mantinelu do středu, přesně vypálil a zaznamenal tisícátý bod v NHL.


Jevgenij Malkin (Pittsburgh Penguins)

Zahanbit se od svého krajana Malkin nenechal. Útočník Penguins dostal v přesilové hře přihrávku na pravý kruh, odkud tvrdě vypálil a trefil se naprosto přesně!


Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - © Copyright: BPA sport marketing a.s. & eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.