Budou Flyers nakupovat? Místa pod platovým stropem není moc

16. února 9:24

Jiří Sameš

Philadelphia Flyers bojují usilovně o účast v play-off. Pro rychle blížící se uzávěrku přestupů by tedy mohli být týmem, jenž bude nakupovat. Zmíněné ostatně potvrzuje reportér Charlie O'Connor z uznávaného webu The Athletic.

To, že Flyers získají před uzávěrkou posily, ještě podle O'Connora není jisté. Zmínil se pouze o tom, že by měli svůj tým vylepšit. 

„Záruka, že Fletcher (generální manažer Philadelphie – pozn. redaktora) provede jednu nebo dvě výměny, neexistuje. Stejně tak, zda klub usiluje na trhu o velké jméno," napsal O'Connor.

„Nerozhodují se mezi nákupem a prodejem. Pokud to půjde, vedení tenhle tým vylepší," pokračoval.

Flyers nemají pod platovým stropem příliš prostoru – údajně 2.1 milionů dolarů. Pravděpodobně tak zkusí posílit "pouze" hloubku týmu.

„Mohli by se vzdát volby ve druhém kole draftu nebo solidního prospekta a přivést hráče, jenž tým rozšíří," přemítá O'Connor.

„Avšak neočekávejme, že se nějak utrhnou, aby se z nich stali najednou velcí favorité na pohár," doplňuje ještě.

Ve hře může být v podání Philadelphie klidně i výměna obránce Shaynea Gostisbeherea a následné posílení ofenzivy. O tom jsme Vás informovali už koncem ledna.

Flyers jsou nyní v tabulce Východní konference držitelem druhé divoké karty (bilance 32-20-7). Náskok před nejbližším pronásledovatelem ale činí pouze dva body, se dvěma zápasy navíc.

Po Utkání hvězd NHL odehráli devět zápasů s bilancí 5-3-1. V sobotu večer prohráli na ledě Tampa Bay Lightning 3:5.

Uzávěrka přestupů NHL 2020 je na programu 24. února.

Sledujte:
Uzávěrka přestupů NHL 2020: O čem se spekuluje v zámoří? – online

Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.