Bednar se těší z prodloužení smlouvy. Colorado si kouče vychvaluje

24. dubna 2018, 9:00

Jan Šlapáček

Na první sezónu na lavičce Colorada rozhodně nebude Jared Bednar vzpomínat v dobrém. Avalanche skončili jednoznačně poslední a jejich výkony by se daly označit za trapné. V této sezóně se ale horor proměnil v pohádku se šťastným koncem.

Colorado se v letošní sezóně drasticky zlepšilo a nakonec se probojovalo i do závěrečných bojů o Stanleyův pohár, kde po šestizápasové bitvě vypadlo s majitelem Prezidentovi trofeje, tedy Nashvillem.

Avalanche musí být se svými výkony naprosto spokojení, v play-off nepropadli a v základní části si připsali hned o sedmačtyřicet bodů víc než v předchozím ročníku. A za tohle zlepšení může i kouč Jared Bednar, na kterého jde chvála ze všech stran.

„Udělal skvělou práci," řekl generální manažer Joe Sakic, který se v minulých dnech dohodl s kanadským koučem na prodloužení jeho současné smlouvy o jeden rok. Bednar tedy má nyní smlouvu s Coloradem do konce ročníku 2019-2020.

„Opravdu mu velmi věřím, i jeho kolegům na střídačce. Zvládl těžký úkol a získal všechno, co jen bylo možné," dodal Sakic při rozhovoru s Colorado Springs Gazette.

Na Colorado v příští sezóně čeká další těžký úkol, a to navázat na letošní výkony. Zvládnout to? V Denveru to vidí optimisticky.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.