03:50 Sjomin, Alexandr  -  Washington Capitals (sekání), 2 min.
 12:16 Staal, Marc  -  NY Rangers (nedovolené bránění), 2 min.
 17:54 Ovečkin, Alexandr  -  Washington Capitals (podražení), 2 min.
 12:38 NY Rangers, Anisimov, Arťom (1), (Fedotěnko, RuslanMcDonagh, Ryan)
 19:56 Washington Capitals, Chimera, Jason (2), (Laich, Brooks)

06:26 Staal, Marc  -  NY Rangers (držení), 2 min.
 07:53 Prust, Brandon  -  NY Rangers (naražení na mantinel), 2 min.
 3. třetina
 Čas Branky
 07:00 NY Rangers, Kreider, Chris (2), (Stepan, Derek)
 08:30 NY Rangers, Richards, Brad (3), (Kreider, ChrisGáborík, Marián Hráč pocházející ze Slovenska)

02:12 Sjomin, Alexandr  -  Washington Capitals (podražení), 2 min.
 12:20   -  Washington Capitals (příliš mnoho hráčů na ledě), 2 min.
 Další statistiky
 Hvězdy utkání:Kreider, Chris (NYR),Richards, Brad (NYR), Fedotěnko, Ruslan (NYR)
 Střely na branku: 4-4-6=14, 6-7-5=18
 Přesilovky: 0 z 4, 0 z 4
 Počet diváků: 18200
 Hlavní rozhodčí: Steve Kozari, Kevin Pollock
 Čárový rozhodčí:   , Scott Driscoll
Legenda:

Hráč - G - góly,  A - asistence,  B - body (G+A), S - střely na branku, +/- - hodnocení plus/mínus v přítomnosti na ledě,  T - trestné minuty, IT (Ice Time) - přítomnost na ledě

Brankář - MIN - odehrané minuty,  S - střely na branku,  G - počet obdržených branek,  Pr. - brankový průměr na zápas,  % - úspěšnost.

LEDOVÁ TŘÍŠŤ

19:11 / 29.08. - Obránce Justin Schultz podepsal s Edmontonem novou roční smlouvu za 3,675 mil. dolarů. I po jejím vypršení bude 24letý hokejista, který za poslední dvě sezóny vynechal pouze osm utkání kvůli zranění třísel, chráněným volným hráčem.

12:26 / 29.08. - Ačkoli Tomáš Vincour plánoval návrat do brněnské Komety a za mateřský klub už nastoupil v přípravných utkáních, nakonec se v Tipsport extralize neobjeví. Bývalý hokejista Dallasu se vrací do organizace Colorada, s Avalanche by měl podepsat smlouvu. Vincour strávil uplynulý ročník v ruské Kazani, kde během letní přestávky předčasně skončil.

09:43 / 28.08. - Do kempu New Jersey by se mohl zapojit Tomáš Kaberle, podle stránek northjersey.com existuje možnost, že český bek podstoupí zkoušku během tréninkového kempu Devils. "Ještě to není definitivní, ale o téhle možnosti jsme se bavili," řekl generální manažer klubu Lou Lamoriello.

09:43 / 28.08. - Scott Gomez dostal pozvánku do přípravného kempu New Jersey. Pokud by na testech uspěl, vrátí se po sedmi letech do klubu, s nímž získal dva Stanley Cupy.

19:55 / 27.08. - Obránce Brandon Manning se dohodl s Philadelphií na novém ročním kontraktu za 700 tisíc dolarů. 24letý zadák nastřádal v dresu Flyers zatím deset startů, v posledních dvou sezónách byl zástupcem kapitána na farmě Letců v Adirondacku.

19:51 / 27.08. - Útočník Lance Bouma prodloužil o jeden rok smlouvu s Calgary Flames, v jejichž organizaci působí od roku 2010. Finanční podmínky zatím nebyly zveřejněny. Bouma, kterého Plameny draftovaly před šesti lety ve třetím kole, má v NHL odehráno 121 zápasů s bilancí 6+13.

08:01 / 27.08. - Osmnáctiletý brněnský útočník Pavel Jenyš, jenž byl při posledním draftu vybrán v sedmém kole zástupci klubu Minnesota Wild, míří do kanadské juniorské Ontario Hockey League, kde bude oblékat dres Sudbury Wolves.

18:35 / 25.08. - Ottawa prodloužila o tři roky smlouvu s brankářem Craigem Andersonem, kontrakt vstoupí v platnost po nadcházející sezóně. Americký gólman si v prvních dvou letech vydělá po 4,75 mil. dolarů, ve třetím roce dostane 3,1 miliónu.