03:50 Sjomin, Alexandr  -  Washington Capitals (sekání), 2 min.
 12:16 Staal, Marc  -  NY Rangers (nedovolené bránění), 2 min.
 17:54 Ovečkin, Alexandr  -  Washington Capitals (podražení), 2 min.
 12:38 NY Rangers, Anisimov, Arťom (1), (Fedotěnko, RuslanMcDonagh, Ryan)
 19:56 Washington Capitals, Chimera, Jason (2), (Laich, Brooks)

06:26 Staal, Marc  -  NY Rangers (držení), 2 min.
 07:53 Prust, Brandon  -  NY Rangers (naražení na mantinel), 2 min.
 3. třetina
 Čas Branky
 07:00 NY Rangers, Kreider, Chris (2), (Stepan, Derek)
 08:30 NY Rangers, Richards, Brad (3), (Kreider, ChrisGáborík, Marián Hráč pocházející ze Slovenska)

02:12 Sjomin, Alexandr  -  Washington Capitals (podražení), 2 min.
 12:20   -  Washington Capitals (příliš mnoho hráčů na ledě), 2 min.
 Další statistiky
 Hvězdy utkání:Kreider, Chris (NYR),Richards, Brad (NYR), Fedotěnko, Ruslan (NYR)
 Střely na branku: 4-4-6=14, 6-7-5=18
 Přesilovky: 0 z 4, 0 z 4
 Počet diváků: 18200
 Hlavní rozhodčí: Steve Kozari, Kevin Pollock
 Čárový rozhodčí:   , Scott Driscoll
Legenda:

Hráč - G - góly,  A - asistence,  B - body (G+A), S - střely na branku, +/- - hodnocení plus/mínus v přítomnosti na ledě,  T - trestné minuty, IT (Ice Time) - přítomnost na ledě

Brankář - MIN - odehrané minuty,  S - střely na branku,  G - počet obdržených branek,  Pr. - brankový průměr na zápas,  % - úspěšnost.

LEDOVÁ TŘÍŠŤ

08:45 / 19.04. - Zajímavou změnu v sestavě pro včerejší zápas v Anaheimu provedl kouč Dallasu Lindy Ruff. Do hry se zapojil nováček soutěže Kevin Connauton, místo na soupisce mu uvolnil zkušený zadák Aaron Rome. Při své premiéře v bojích o Stanley Cup zvládl Connauton 15 střídání, na ledě strávil 12 minuta 37 sekund. 24letý rodák z Edmontonu zaznamenal jeden záporný bod za přítomnost na ledě při vstřelených a inkasovaných brankách, jednu zblokovanou střelu a jeden hit.

08:36 / 19.04. - Anaheim se v pátečním duelu proti Dallasu musel obejít bez člena první útočné formace Matta Beleskeyho, který si v předchozím utkání přivodil blíže nespecifikované zranění v dolní části těla. V sestavě ho nahradil jednadvacetiletý křídelník Devante Smith-Pelly, jenž si tak prožil debut v play off NHL.

08:25 / 19.04. - Další čtyři hokejisté přibyli do nominace Kanady na mistrovství světa v Minsku. Kouč Dave Tippett může počítat s útočníky Jasonem Chimerou z Washingtonu, Alexandrem Burrowsem z Vancouveru, obráncem Tylerem Myersem z Buffala a gólmanem Benem Scrivensem z Edmontonu.

08:23 / 19.04. - Hokejisté Švédska mají další posilu z NHL pro mistrovství světa v Minsku. Trenér Pär Marts může počítat s obráncem Mattiasem Ekholmem z Nashvillu, který bude na velké mezinárodní akci debutovat. Ekholm si v této sezóně NHL připsal v 62 zápasech devět bodů (1+8). V minulých dvou sezónách sehrál ve slavné soutěži jen tři duely. V ročníku 2011-12 odešel do Nashvillu až po vyřazení Brynäs v play off a předtím už nastupoval za švédskou reprezentaci.

08:22 / 19.04. - Kádr americké reprezentace pro mistrovství světa rozšířili další tři hokejisté. Trenér Peter Laviolette bude mít ve vývěru také obránce Connora Murphyho, jenž v NHL patří Phoenixu, start v Minsku potvrdili útočníci Colin McDonald z New York Islanders a Andy Miele z Phoenixu, který si šampionát zahrál už v roce 2011. Na soupisce týmu USA je aktuálně 18 hráčů.

07:14 / 19.04. - V pátečním utkání play off proti Montrealu chyběl v sestavě Tampy Bay kvůli zranění v horní části těla český forvard Ondřej Palát. Jeho spoluhráč Andrej Šustr naopak včera ve vyřazovací části NHL debutoval. Třiadvacetiletý rodák z Plzně odehrál 21 střídání, na ledě strávil 16 minut a 15 sekund. Na branku Habs vyslal jednu střelu.

07:01 / 19.04. - V utkání mezi Bostonem a Detroitem absolvovalo svou premiéru v play off NHL sedm hráčů. Justin Florek, Corey Potter, Reilly Smith (všichni Boston), Luke Glendening, Tomáš Jurčo, Riley Sheahan, Tomáš Tatar (všichni Red Wings).

20:27 / 18.04. - Na páteční dobrovolný trénink hokejistů Philadelphie dorazilo několik náhradníků a Steve Mason, kterého trápí zranění v horní části těla. „Beru to jako další dobrý krok na cestě k zotavení,“ řekl kanadský gólman, jenž by rád nastoupil v nedělním utkání na ledě NY Rangers. „Každým dnem je to lepší, neděle je můj cíl,“ sdělil Mason.