Úvodní stránka  I  hokej.cz  I  Gretzky 99  I  Diskuzní forum  I  RSS
Partneři:  LiveSport.cz  I 
Uživatel: nepřihlášen  |  přihlásit se
zahlavi nhl.cz
Uživatelská sekce
CITÁT DNE

Na pláži jsem v Tampě ještě nebyl.“

Mladý ruský gólman Andrej Vasilevskij se po příletu do zámoří zatím věnuje pouze tréninku.

Fultextové vyhledávání
FACEBOOK NHL.CZ
27.04.2012

Semifinále konferencí play off NHL začne už dnes ve Phoenixu

 TitulekAutorDatum
 Přidat názor
LEDOVÁ TŘÍŠŤ

21:43 / 14.09. - Los Angeles se zřejmě začne na trhu s volnými hráči poohlížet po zkušeném brankáři, protože je možné, že se Jonathan Quick nedokáže do začátku nové sezóny zcela uzdravit. Brankář Los Angeles podstoupil na konci června operaci zápěstí, které si poranil ve vyřazovacích bojích.

13:14 / 14.09. - Bývalý obránce Guy Lapointe se 8. listopady dočká velké pocty. Pod strop montrealského Bell Centre totiž před zápasem proti Minnesotě vystoupá jeho dres s číslem 5, které ve stejném drese proslavil již Bernard "Boom Boom" Geoffrion. Šestašedesátiletý Lapointe dokráčel během 14 let u Canadiens k šesti Stanley Cupům, patřil k nejlepším ofenzivně laděným obránců své generace a se spoluhráči Sergem Savardem a Larrym Robinsonem tvořil "Velkou trojku" defenzivy Habs. Lapointe je již 18. hráčem Canadiens jehož dres zamíří ke stropu domácího stánku.

20:10 / 13.09. - O šanci v dresu New Jersey bude bojovat také Ruslan Fedotěnko. Zkušený forward strávil poslední sezonu u týmu Donbass Doněck.

16:00 / 13.09. - Jordin Tootoo se pokusí vybojovat si smlouvu na předsezonním kempu New Jersey, které ho pozvalo na zkoušku. Kanadský útočník strávil poslední dvě sezony v Detroitu, Red Wings jej ale v létě vyplatili ze smlouvy.

01:23 / 13.09. - Toronto podepsalo zkušební kontrakty s obránci Henrikem Tallinderem a Brendanem Mikkelsonem. Oba budou o místo v sestavě bojovat v předsezonním kempu.

21:40 / 12.09. - Francis Bouillon souhlasil se zkouškou u Montrealu Canadiens. Osmatřicetiletý obránce strávil před odchodem do Nashvillu v dresu Habs jedenáct sezon. O další by měl soupeřit s Nathanem Beaulieum, Jarredem Tinordim a Gregem Paterynem, kteří taktéž usilují o místo v sestavě.

14:35 / 12.09. - Ryan Malone si vybojoval smlouvu u Rangers. S týmem z New Yorku se zkušený forward dohodl na dvoucestné smlouvě trvající jeden rok. Podle TSN si Malone přijde na 700 tisíc dolarů, pokud se však propadne na farmu do AHL, čeká ho plat o 100 tisících.

12:22 / 12.09. - Televizní společnost HBO nebude v nové sezoně sledovat přípravu hráčů na novoroční zápas Winter Classic. Sérii 24/7, kterou pro NHL produkovala od roku 2011, převezme v ročníku 2014/15 jiný subjekt.

ANKETA