Úvodní stránka  I  hokej.cz  I  Gretzky 99  I  Diskuzní forum  I  RSS
Partneři:  LiveSport.cz  I 
Uživatel: nepřihlášen  |  přihlásit se
zahlavi nhl.cz
Uživatelská sekce
CITÁT DNE

Na pláži jsem v Tampě ještě nebyl.“

Mladý ruský gólman Andrej Vasilevskij se po příletu do zámoří zatím věnuje pouze tréninku.

Fultextové vyhledávání
FACEBOOK NHL.CZ
03.04.2012

Nejlepším březnovým nováčkem vyhlášen Foligno, stačilo mu jedenáct zápasů

 TitulekAutorDatum
 Přidat názor
LEDOVÁ TŘÍŠŤ

21:50 / 15.09. - Bostonský tvrďák Milan Lucic stále není stoprocentně v pořádku po operaci zápěstí a do přípravného kempu Medvědů nenastoupí v nejlepší kondici. Sám hráč přiznal, že zranění ruky výrazně ovlivnilo jeho letní přípravu.

19:55 / 15.09. - Montreal nakonec nového kapitána mít nebude. Kanadský tým dnes oznámil, že bude mít ve svých řadách místo kapitána čtyři asistenty. Stali se jimi Andrej Markov, P.K. Subban, Max Pacioretty a Tomáš Plekanec.

18:03 / 15.09. - New Jersey se dohodlo na nové smlouvě s obráncem Ericem Gelinasem, jenž podepsal jednoletý kontrakt ve výši 900 tisíc dolarů.

11:22 / 15.09. - Před začátkem přípravných utkání stále visí otazník nad Danielem Alfredssonem, který by však chtěl nastoupit. Jeho cestu mu komplikují lékaři, kteří se obávají, že by ostrý start byl zatím nad jeho síly.

11:08 / 15.09. - Mladý útočník Columbusu Sonny Milano si na přípravném turnaji v Traverse City přivodil mnohačetné zlomeniny v obličeji a může být mimo hru až dva měsíce. Columbus si tohoto hráče vybral v letošním draftu na 16. pozici.

10:49 / 15.09. - Organizace New York Rangers ve čtvrtek zřejmě představí svého nového kapitána na následující sezónu, jelikož je po odchodu Ryana Callahana kapitánské "C" stále volné. Mezi největší kandidáty na jeho zisk patří Ryan McDonagh a Marc Staal.

21:43 / 14.09. - Los Angeles se zřejmě začne na trhu s volnými hráči poohlížet po zkušeném brankáři, protože je možné, že se Jonathan Quick nedokáže do začátku nové sezóny zcela uzdravit. Brankář Los Angeles podstoupil na konci června operaci zápěstí, které si poranil ve vyřazovacích bojích.

13:14 / 14.09. - Bývalý obránce Guy Lapointe se 8. listopady dočká velké pocty. Pod strop montrealského Bell Centre totiž před zápasem proti Minnesotě vystoupá jeho dres s číslem 5, které ve stejném drese proslavil již Bernard "Boom Boom" Geoffrion. Šestašedesátiletý Lapointe dokráčel během 14 let u Canadiens k šesti Stanley Cupům, patřil k nejlepším ofenzivně laděným obránců své generace a se spoluhráči Sergem Savardem a Larrym Robinsonem tvořil "Velkou trojku" defenzivy Habs. Lapointe je již 18. hráčem Canadiens jehož dres zamíří ke stropu domácího stánku.

ANKETA