Úvodní stránka  I  hokej.cz  I  Gretzky 99  I  Diskuzní forum  I  RSS
Partneři:  LiveSport.cz  I 
Uživatel: nepřihlášen  |  přihlásit se
zahlavi nhl.cz
Uživatelská sekce
CITÁT DNE

Na pláži jsem v Tampě ještě nebyl.“

Mladý ruský gólman Andrej Vasilevskij se po příletu do zámoří zatím věnuje pouze tréninku.

Fultextové vyhledávání
FACEBOOK NHL.CZ
31.03.2012

Edmonton Oilers - Los Angeles Kings 1:4

31.03.12 | autor:  nhl.cz


LEDOVÁ TŘÍŠŤ

08:02 / 22.09. - Tampa Bay bude na začátku přípravného období hrát bez Stevena Stamkose, který stále doléčuje zranění nohy z minulé sezóny. „Nechceme nic uspěchat a navíc Stevena dobře známe a víme, co na ledě dokáže. Můžeme si vyzkoušet alespoň jiné hráče,“ řekl trenér Tampy Bay Jon Cooper.

07:03 / 22.09. - Talentované mladíky provázejí na začátku tréninkových kempů zdravotní problémy. K Davidu Pastrňákovi, Anthonymu Manthovi a Jonathanu Drouinovi se dnes přidal Brendan Perlini, který si zlomil pravou ruku. Brendan Perlini byl v letošním draftu vybrán na dvanáctém místě Arizonou.

23:39 / 21.09. - Ve 23:00 začalo přípravné utkání mezi Washingtonem a Buffalem. V sestavě hostů je i český útočník Václav Karabáček, který se snaží probojovat do prvního týmu Sabres.

21:01 / 21.09. - Útočníky Toronta Tylera Bozaka a Davida Clarksona trápí zranění ve spodní části těla a oba dva nestihnou úvod tréninkového kempu. Ovšem do začátku sezóny by měli být stoprocentně v pořádku.

16:59 / 21.09. - Teprve osmnáctiletý Sam Reinhart, kterého si ze druhého místa letošní draftu vybralo Buffalo má šanci na okamžitý start v NHL. Vedení Buffala se domnívá, že pro jeho růst bude nejlepší nechat ho hrát v nejlepší lize světa. Sam by měl nastoupit k prvnímu přípravnému zápasu proti Washingtonu již dnes večer.

14:15 / 21.09. - O služby Ryana Johansena mají zájem dva kluby. Jeho stávající klub z Columbusu mu nabídl smlouvu na dva roky ve výši pěti milionů dolarů. To CSKA Moskva z KHL nabídlo Ryanovi stejné peníze za poloviční období. Nechme se překvapit, jestli Columbus zvýší nabídku a udrží velmi cenného hráče v nejlepší hokejové lize světa.

10:29 / 21.09. - U nadějného útočníka Jonathana Drouina, který v loňské sezóně působil v juniorské lize QMJHL a nasbíral 108 ve 46 zápasech nastaly komplikace. Jonathan si na přípravném kempu Tampy Bay poranil některou z horních částí těla. Blížší informace klub zatím nezveřejnil.

07:43 / 21.09. - Nemilá věc potkala na tréninku Bostonu Davida Pastrňáka, který po souboji s Mattem Bartkowskim upadl na led a poranil si rameno. Zranění údajně není vážné, ale český útočník zřejmě nestihne první přípravné utkání, což by mu mohlo zkomplikovat cestu do hlavního týmu Medvědů.

ANKETA